Śladami Olimpijczyków

z Obidowej na Turbacz

Mamy ratrak!!!

data wpisu: 2014-01-22

2014-01-22

Dzięki inicjatywie min. naszego projektu ścieżki narciarskiej z Obidowej na Turbacz, a przede wszystkim dzięki uprzejmości  i dobrej woli władz Gminy Nowy Targ został zakupiony profesjonalny ratrak do utrzymywania tras biegowych. 


Marszobieg na Stare Wierchy - Koninki

data wpisu: 2013-09-21

W ramach zajęć treningowych zorganizowano marszobieg z Obidowej przez Stare Wierchy na górę Tobołów. Była to ciekawa, interesująca, pełna wrażeń zabawa, która pozwoliła zintegrować dzieci uczestniczące w zajęciach i poprawić ich kondycję fizyczną. Miny dzieci świadczą o tym, że impreza była udana.


Konferencja inauguracyjna projektu

data wpisu: 2013-05-03

W dniu 11.05.2013r. w  Szkole Podstawowej w Obidowej odbyła się konferencja inauguracyjna projektu ścieżki narciarskiej z Obidowej na Turbacz pod tytułem „Śladami Olimpijczyków. Na konferencji byli obecni przedstawiciele władz lokalnych, na czele z Wójtem Gminy Nowy Targ Janem Smarduchem, Przewodniczącym Rady Gminy Wiesławem Parzygnatem, a także przedstawiciele projektu komplementarnego ze Słowacji: Starosta Zavaznej Poruby - Pavel Barani oraz dwóch trenerów narciarstwa biegowego.


 < 1 2 3 4
Zerknij na Pogodę